Taraftar Bayrakları

20 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Taraftar Bayrağı Üretimi – Takim Bayrak Satışı – Kulüp Bayrak İmalatı – Spor Gönder Bayrakları

Taraftar Bayrakları ; Taraftar ve Spor Kulüpleri İçin Flama ve Takım Bayraklar Seçenekler:

  • - Sopalı 30×45, 40×60, 50×75, 70×105, 100×150 cm ölçülerinde takım bayrakları.
  • - Sopasız 150×225, 200×300, 300×450, 400×600, 600×900 cm ölçülerinde veya daha buyuk pankart, poster, afiş veya spor kulübünün logosunun bulunduğu    dev kulüp bayrakları.
  • - Üçgen beşgen takdim flamaları – İpe dizili 20×30 veya 30×45 cm flamalar.
  • - Şovalye tipi 50×150, 75×300 cm sopalı bayraklar.
  • - Küçük veya büyük boyut pankart ve afişler.
  • - Baskılı taraftar atkıları

Spor Flama Bayrak – Takım Bayrak İmalatı – Taraftar Bayrakları Kulüp Bayrakları Burada.

Kaliteli Ürün Hızlı Teslimat – Uygun Fiyat – %100 Müşteri Memnuniyeti.

Spor Kulübü Bayrakları Burada. Spor Kulübü Takdim Flamaları & Bayraklarında %50 İndirim Fırsatlarını Kaçırma.Uygun Fiyat.

Taraftar Bayrakları – Maç Bayrakları – Takım Bayrakları – Kulüp Bayrakları – Spor Bayrakları – Kaliteli Baskı Uygun Fiyat Garantisi – Hızlı Teslimat – Dayanıklı Ürün – Müşteri Memnuniyeti

Önem verdiği konuların başında futbol gelmektedir. Futbol ülkemizde en çok sevilen ve takip edilen spor olurken, dünya çapında da en çok seyredilen spor organizasyonlarının başında yer almaktadır. Oldukça büyük bir sektör olan bu sektörde birçok takım bulunmaktadır. İnsanlar da bu takımlardan herhangi birini tutarak, destekleyerek bu heyecana ortak olmak isterler.

İşte bu sporu icra eden futbol kulüpleri, kulüp bayrakları bastırarak bunları çeşitli şekillerde kullanmayı amaçlamışlardır. Çoğu zaman insanlar, futbol kulüp bayraklarından sipariş ederek takımlarını sahada desteklerler. Bunların kullanıldığını en iyi şekilde televizyondan maç izlerken, kameranın tribünleri çektiği anda görebilmekteyiz. Tuttuğu takıma tutku ile bağlı olan taraftarlar, takımının bayrağını oldukça değişik duygular ile dalgalandırmaktadırlar. Bununla birlikte şampiyonluk kutlamalarında da değişilmez parçası olan kulüp bayrakları, özellikle şehrin insanlar tarafından yoğun olarak kullanıldığı cadde ve sokaklarda dalgalanırlar. Ülkemizde özellikle büyük takımların bayrakları oldukça rağbet görmektedir. Fenerbahçe Bayrağı, Trabzonspor Bayrağı Galatasaray Bayrağı, Beşiktaş Bayrağı gibi bayraklar kolayca bulunabilirken, diğer takımların bayraklarını özel olarak yaptırmak gerekecektir.

Bayrağın kullanıldığı tek spor dalı elbette ki futbol değildir. Yazımızın başında bu kumaş parçalarının ilk olarak denizlerde kullanıldığından söz etmiştik. Günümüzde halen birçok su sporunda bayrak kullanımı hem geleneksel olarak hem de kanunlar gereği devam etmektedir. Örneğin dalış sporu ile ilgilenenler için, kırmızı baklavalı bayrak oldukça önemlidir. Bu kumaş parçası bir dubaya tutturularak dalış yapılan alana bırakılır. Böylece oradan geçen bir tekne ya da gemi, suyun altında dalgıç olduğunu bilir ve ona göre manevra yapar. Sonuç olarak spor bayrakları kulüp bayrağı Taraftar Bayrakları ’nın birçok kullanım alanı bulunmaktadır.


Taraftar Bayrakları Flama Bayrak Gönder Bayrak Makam Bayrakları Plaj Bayrak Şirket Makam Odası Bayrağı Türk Bayrağı Satışı Şirket Gönder Flama Bayrak Bayrağı Ofis Makam Bayrakları Şiket Bayrağı Dernek Flaması Yabancı Bayraklar Masa bayrakları Logolu Masa Bayrağı Sopalı Bayraklar Digital Baskı Süs Flamalar Taraftar Bayrakları Atatürk Posterleri Bez Afiş Bayrakçı Kırlangıç Flama Sivriuç Flama Bayrak Düz Flama Bayrak Logolu Bayrak Satışı bayrak firması Acil Bayrakçı Dernek bayrakları Up Banner Sopalı bayrak Flamaları Roll Up Bayrak İmalat Dernek Bayrak Yapımı Türk Bayrağı Makam Direği Takım Bayrakları Olta Bayrak Ülke Devlet Bayrakları Flama Bayrak Üretimi Gönder Bayrak Satışı Gönder Türk Bayrağı Masa Bayrak Direği Dijital Bayrak Kulüp Bayrakları Şirket Bayrakları Benzinlik Flama Bayrak Tipi Gönder Bayrağı Makam Bayrakları Süs Flamalar Atatürk Posterleri Türk Bayrağı Üretimi Bez Afiş Bayrakçı Şirket Flaması Makam Odası Flaması Eşitleri İle Daima 7/24 Hizmetinizdedir. İlginize Teşekkür Ederiz. Ümraniye İstanbul Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye Hizmet Vermekteyiz. Acil 7/24 Hizmet İstanbul Takım Bayrağı İmalatında.

Bize Ulaşın

Sorularınızın cevaplarını hızlıca tarafınıza gönderiyoruz.